Os 8759 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 15.25 | 3 | |||
Pohledští Dvořáci | 15.30 | 15.30 | |||
Pohled | 15.33 | 15.34 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 15.36 | 15.37 | |||
Přibyslav zastávka | 15.40 | 15.40 | |||
Přibyslav | 15.42 | 15.43 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 15.45 | 15.46 | |||
Nížkov | 15.48 | 15.48 | |||
Sázava u Žďáru | 15.52 | 15.53 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 15.56 | 15.56 | |||
Žďár nad Sázavou | 16.01 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia