Os 8752 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 9.35 | 2/2 | |||
Hamry nad Sázavou | 9.38 | 9.39 | |||
Sázava u Žďáru | 9.42 | 9.43 | 2/2 | ||
Nížkov | 9.46 | 9.47 | |||
Ronov nad Sázavou | 9.49 | 9.49 | |||
Přibyslav | 9.52 | 9.53 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 9.55 | 9.56 | |||
Stříbrné Hory | 9.59 | 9.59 | |||
Pohled | 10.01 | 10.02 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 10.06 | 10.06 | |||
Havlíčkův Brod | 10.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci