Os 8614 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 21.35 | 1 | |||
Rostoklaty | 21.38 | 21.38 | |||
Tuklaty | 21.41 | 21.41 | |||
Úvaly | 21.46 | 21.46 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 21.50 | 21.50 | |||
Praha-Běchovice | 21.57 | 21.57 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 22.00 | 22.00 | |||
Praha-Kyje | 22.02 | 22.02 | |||
Praha-Libeň | 22.06 | 22.07 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.14 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy