Os 8413 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 19.21 | 3 | |||
Putim | 19.25 | 19.26 | 3 | ||
Písek | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Písek město | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Vrcovice | 19.43 | 19.43 | |||
Záhoří | 19.47 | 19.47 | 3 | ||
Vlastec | 19.52 | 19.52 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 19.58 | 19.59 | 3 | ||
Jetětice | 20.02 | 20.02 | |||
Stehlovice | 20.06 | 20.06 | |||
Branice | 20.08 | 20.09 | 3 | ||
Líšnice | 20.12 | 20.12 | |||
Milevsko | 20.16 | 20.17 | 3 | ||
Sepekov | 20.21 | 20.22 | 1 | ||
Božejovice | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Padařov | 20.34 | 20.34 | |||
Meziříčí | 20.38 | 20.38 | |||
Balkova Lhota | 20.40 | 20.40 | 3 | ||
Nasavrky | 20.44 | 20.44 | |||
Tábor | 20.50 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy