Os 8276 | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + BDs450 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 15.12 | 3/4 | |||
Chotoviny | 15.23 | 15.23 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 15.28 | 15.30 | 3 | ||
Mezno | 15.33 | 15.33 | |||
Střezimíř | 15.38 | 15.39 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 15.42 | 15.42 | |||
Ješetice | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Heřmaničky | 15.50 | 15.51 | 3 | ||
Votice | 15.56 | 15.57 | 1/2 | ||
Olbramovice | 15.59 | 16.00 | 1/2 | ||
Tomice | 16.03 | 16.03 | |||
Bystřice u Benešova | 16.07 | 16.08 | |||
Benešov u Prahy | 16.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster