R 791 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + AB349 + Bp282 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 14.47 | 5 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Litoměřice město | 15.10 | 15.11 | |||
Štětí | 15.29 | 15.29 | 4 | ||
Mělník | 15.38 | 15.40 | 2 | ||
Všetaty | 15.47 | 15.48 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 15.57 | 15.57 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 16.05 | 16.06 | 1/3 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 16.16 | 16.18 | 1 | ||
Poděbrady | 16.23 | 16.25 | 1/2 | ||
Velký Osek | 16.30 | 16.31 | 3 | ||
Kolín | 16.39 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy