Os 7814 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.25 | 2 | |||
Králův Dvůr | 12.28 | 12.29 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 12.31 | 12.31 | |||
Zdice | 12.35 | 12.35 | 3 | ||
Stašov | 12.38 | 12.39 | |||
Praskolesy | 12.41 | 12.42 | |||
Hořovice | 12.45 | 12.45 | 2 | ||
Cerhovice | 12.49 | 12.50 | |||
Kařez | 12.54 | 12.55 | |||
Kařízek | 12.58 | 12.58 | 2/1 | ||
Mýto | 13.01 | 13.01 | |||
Holoubkov | 13.04 | 13.04 | 1/1 | ||
Svojkovice | 13.07 | 13.08 | |||
Rokycany | 13.12 | 13.14 | 2 | ||
Klabava | 13.17 | 13.18 | |||
Ejpovice | 13.20 | 13.20 | 2 | ||
Dýšina-Horomyslice | 13.23 | 13.23 | |||
Chrást u Plzně | 13.26 | 13.29 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 13.37 | 13.37 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.42 | 2v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök