Os 7812 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.25 | 2 | |||
Králův Dvůr | 10.28 | 10.29 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 10.31 | 10.31 | |||
Zdice | 10.35 | 10.35 | 3 | ||
Stašov | 10.38 | 10.39 | |||
Praskolesy | 10.41 | 10.42 | |||
Hořovice | 10.45 | 10.45 | 2 | ||
Cerhovice | 10.49 | 10.50 | |||
Kařez | 10.54 | 10.55 | |||
Kařízek | 10.58 | 10.58 | 2/1 | ||
Mýto | 11.01 | 11.01 | |||
Holoubkov | 11.04 | 11.04 | 1/1 | ||
Svojkovice | 11.07 | 11.08 | |||
Rokycany | 11.12 | 11.14 | 2 | ||
Klabava | 11.17 | 11.18 | |||
Ejpovice | 11.20 | 11.20 | 2 | ||
Dýšina-Horomyslice | 11.23 | 11.23 | |||
Chrást u Plzně | 11.26 | 11.29 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 11.37 | 11.37 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.42 | 2v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia