Rx 774 „Točník“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + ABpee347 + Bbdgmee236 + 3xBdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.14 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 15.21 | 15.22 | 3 | ||
Beroun | 15.50 | 15.52 | 2 | ||
Hořovice | 16.06 | 16.08 | 2 | ||
Kařez | 16.15 | 16.16 | |||
Rokycany | 16.27 | 16.30 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.50 | 17.02 | 1v | ||
Plzeň zastávka | 17.04 | 17.05 | |||
Dobřany | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 17.21 | 17.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Lužany | 17.33 | 17.33 | |||
Borovy | 17.36 | 17.36 | |||
Švihov u Klatov | 17.43 | 17.43 | 2 | ||
Klatovy | 17.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci