Os 7611 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 8.36 | 2 | |||
Potvorov | 8.40 | 8.40 | |||
Mladotice | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 8.50 | 8.50 | |||
Horní Hradiště | 8.54 | 8.54 | |||
Plasy | 8.57 | 9.00 | 1 | ||
Kaznějov | 9.06 | 9.07 | 3 | ||
Horní Bříza | 9.16 | 9.17 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 9.20 | 9.20 | |||
Třemošná u Plzně | 9.25 | 9.26 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 9.28 | 9.29 | |||
Plzeň-Bolevec | 9.32 | 9.32 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 9.35 | 9.36 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.41 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster