Os 7605 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 6.15 | 2 | |||
Potvorov | 6.19 | 6.19 | |||
Mladotice | 6.25 | 6.26 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 6.29 | 6.29 | |||
Horní Hradiště | 6.33 | 6.33 | |||
Plasy | 6.36 | 6.43 | 1 | ||
Kaznějov | 6.49 | 6.52 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 6.57 | 6.57 | |||
Horní Bříza | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 7.06 | 7.07 | |||
Třemošná u Plzně | 7.12 | 7.15 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 7.17 | 7.18 | |||
Plzeň-Bolevec | 7.21 | 7.21 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 7.24 | 7.25 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia