Os 7208 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.23 | 4 | |||
Domažlice město | 14.25 | 14.26 | |||
Havlovice | 14.31 | 14.31 | |||
Pila | 14.33 | 14.33 | |||
Trhanov | 14.35 | 14.35 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 14.39 | 14.40 | 2 | ||
Postřekov | 14.43 | 14.43 | |||
Nový Kramolín | 14.47 | 14.47 | |||
Vlkanov | 14.49 | 14.49 | |||
Poběžovice | 14.54 | 14.56 | 3 | ||
Mutěnín | 15.03 | 15.03 | |||
Hostouň | 15.06 | 15.06 | 2 | ||
Svržno | 15.09 | 15.09 | |||
Újezd Svatého Kříže | 15.12 | 15.12 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.18 | 15.19 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.25 | 15.28 | 3 | ||
Dubec | 15.31 | 15.31 | |||
Borek u Tachova | 15.36 | 15.36 | |||
Stráž u Tachova | 15.42 | 15.42 | 2 | ||
Bor zastávka | 15.47 | 15.47 | |||
Bor | 15.52 | 16.04 | 2 | ||
Doly | 16.09 | 16.09 | |||
Staré Sedliště | 16.13 | 16.13 | 2 | ||
Malý Rapotín | 16.23 | 16.23 | |||
Tachov zastávka | 16.25 | 16.25 | |||
Tachov | 16.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy