..: Trasa vlaku Os 7025 - JŘ 2015 :..
Os 7025
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   7.42 2
  Tršnice  7.47 7.48 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  7.53 7.53 
  Kynšperk nad Ohří  7.57 7.57 3
  Dasnice  8.03 8.05 3
  Hlavno Neobsazená zastávka  8.09 8.09 
  Citice  8.11 8.12 2
  Sokolov  8.16 8.17 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  8.19 8.19 
  Nové Sedlo u Lokte  8.26 8.27 2
  Chodov  8.31 8.31 4
  Karlovy Vary-Dvory  8.37 8.37 
  Karlovy Vary  8.43  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy