..: Trasa vlaku Os 7024 - JŘ 2015 :..
Os 7024
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary   14.11 2a/2
  Karlovy Vary-Dvory  14.16 14.16 
  Chodov  14.21 14.22 4
  Nové Sedlo u Lokte  14.26 14.27 1
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  14.32 14.32 
  Sokolov  14.34 14.36 2
  Citice  14.39 14.40 1
  Hlavno Neobsazená zastávka  14.42 14.42 
  Dasnice  14.46 14.47 4
  Kynšperk nad Ohří  14.52 14.53 4
  Nebanice Neobsazená zastávka  14.56 14.56 
  Tršnice  15.01 15.02 3
  Cheb  15.08  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci