Os 7022 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 5.30 | 1/1 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 5.35 | 5.35 | |||
Chodov | 5.40 | 5.41 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 5.45 | 5.45 | 1 | ||
Královské Poříčí | 5.50 | 5.50 | |||
Sokolov | 5.53 | 5.54 | 2 | ||
Citice | 5.57 | 5.58 | 1 | ||
Hlavno | 6.00 | 6.00 | |||
Dasnice | 6.04 | 6.04 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 6.09 | 6.10 | 4 | ||
Nebanice | 6.13 | 6.13 | |||
Tršnice | 6.18 | 6.19 | 3 | ||
Cheb | 6.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök