..: Trasa vlaku Os 7022 - JŘ 2015 :..
Os 7022
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary   5.30 1/1
  Karlovy Vary-Dvory  5.35 5.35 
  Chodov  5.40 5.41 4
  Nové Sedlo u Lokte  5.45 5.45 1
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  5.50 5.50 
  Sokolov  5.53 5.54 2
  Citice  5.57 5.58 1
  Hlavno Neobsazená zastávka  6.00 6.00 
  Dasnice  6.04 6.04 4
  Kynšperk nad Ohří  6.09 6.10 4
  Nebanice Neobsazená zastávka  6.13 6.13 
  Tršnice  6.18 6.19 3
  Cheb  6.25  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster