Os 7013 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 17.20 | 3 | |||
Tršnice | 17.25 | 17.26 | 2 | ||
Nebanice | 17.31 | 17.31 | |||
Kynšperk nad Ohří | 17.34 | 17.34 | 3 | ||
Dasnice | 17.39 | 17.40 | 5 | ||
Hlavno | 17.44 | 17.44 | |||
Citice | 17.46 | 17.46 | 2 | ||
Sokolov | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Královské Poříčí | 17.53 | 17.53 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 17.59 | 18.00 | 2 | ||
Chodov | 18.03 | 18.04 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 18.10 | 18.10 | |||
Karlovy Vary | 18.15 | 18.22 | 1/1 | ||
Dalovice | 18.25 | 18.25 | 5 | ||
Hájek | 18.30 | 18.30 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.37 | 18.37 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 18.43 | 18.43 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 18.49 | 18.49 | 1/1 | ||
Boč | 18.53 | 18.53 | |||
Perštejn | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Kotvina | 19.01 | 19.01 | |||
Klášterec nad Ohří | 19.05 | 19.07 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Málkov | 19.19 | 19.19 | |||
Chomutov | 19.24 | 19.25 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 19.28 | 19.29 | |||
Jirkov zastávka | 19.32 | 19.33 | |||
Most | 19.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy