..: Trasa vlaku Os 7013 - JŘ 2015 :..
Os 7013
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   17.20 3
  Tršnice  17.25 17.26 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  17.31 17.31 
  Kynšperk nad Ohří  17.34 17.34 3
  Dasnice  17.39 17.40 5
  Hlavno Neobsazená zastávka  17.44 17.44 
  Citice  17.46 17.46 2
  Sokolov  17.50 17.51 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  17.53 17.53 
  Nové Sedlo u Lokte  17.59 18.00 2
  Chodov  18.03 18.04 4
  Karlovy Vary-Dvory  18.10 18.10 
  Karlovy Vary  18.15 18.22 1/1
  Dalovice Neobsazená zastávka  18.25 18.25 5
  Hájek Neobsazená zastávka  18.30 18.30 1
  Ostrov nad Ohří  18.37 18.37 4
  Vojkovice nad Ohří  18.43 18.43 3
  Stráž nad Ohří  18.49 18.49 1/1
  Boč Neobsazená zastávka  18.53 18.53 
  Perštejn  18.56 18.57 2
  Kotvina Neobsazená zastávka  19.01 19.01 
  Klášterec nad Ohří  19.05 19.07 3
  Kadaň-Prunéřov  19.12 19.13 3
  Málkov  19.19 19.19 
  Chomutov  19.24 19.25 3
  Chomutov město  19.28 19.29 
  Jirkov zastávka  19.32 19.33 
  Most  19.49  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster