Os 6832 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.30 | 1 | |||
Vilsnice | 18.33 | 18.33 | |||
Choratice | 18.35 | 18.35 | |||
Dobkovice | 18.37 | 18.37 | |||
Povrly-Roztoky | 18.40 | 18.40 | |||
Povrly | 18.43 | 18.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 18.45 | 18.45 | |||
Mojžíř | 18.47 | 18.47 | |||
Neštěmice | 18.50 | 18.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 18.52 | 18.53 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.56 | 18.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Bohosudov | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Proboštov | 19.16 | 19.17 | |||
Teplice v Čechách | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Řetenice | 19.23 | 19.24 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
Duchcov | 19.30 | 19.31 | |||
Želénky | 19.33 | 19.34 | |||
Chotějovice | 19.36 | 19.37 | |||
Bílina | 19.40 | 19.41 | 2 | ||
Bílina kyselka | 19.43 | 19.44 | |||
Želenice nad Bílinou | 19.47 | 19.48 | |||
Most | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster