Os 6715 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 16.29 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 16.34 | 16.34 | |||
Louka u Litvínova | 16.36 | 16.38 | 5 | ||
Litvínov město | 16.40 | 16.40 | |||
Most-Minerva | 16.46 | 16.46 | |||
Most-Kopisty | 16.49 | 16.49 | |||
Most | 16.55 | 17.02 | 1 | ||
Obrnice | 17.06 | 17.06 | |||
Bečov u Mostu | 17.14 | 17.14 | 2 | ||
Břvany | 17.21 | 17.21 | 2 | ||
Lenešice | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Dobroměřice | 17.31 | 17.31 | |||
Louny | 17.35 | 17.38 | 3 | ||
Louny střed | 17.40 | 17.40 | |||
Louny město | 17.42 | 17.42 | |||
Jimlín | 17.48 | 17.48 | |||
Opočno u Loun | 17.51 | 17.51 | |||
Touchovice u Loun | 17.53 | 17.53 | |||
Hřivice | 17.56 | 17.56 | 3 | ||
Konětopy | 17.59 | 17.59 | |||
Solopysky | 18.04 | 18.04 | |||
Domoušice | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Mutějovice | 18.17 | 18.17 | 2 | ||
Kounov | 18.22 | 18.22 | |||
Svojetín | 18.27 | 18.27 | 2 | ||
Hořesedly | 18.33 | 18.33 | |||
Chrášťany | 18.38 | 18.38 | 2 | ||
Rakovník | 18.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia