Os 6712 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 13.00 | 4 | |||
Chrášťany | 13.11 | 13.11 | 2 | ||
Hořesedly | 13.16 | 13.16 | |||
Svojetín | 13.22 | 13.22 | 2 | ||
Kounov | 13.27 | 13.27 | |||
Mutějovice | 13.32 | 13.32 | 2 | ||
Domoušice | 13.38 | 13.39 | 3 | ||
Solopysky | 13.46 | 13.46 | |||
Konětopy | 13.50 | 13.50 | |||
Hřivice | 13.53 | 13.59 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 14.01 | 14.01 | |||
Opočno u Loun | 14.03 | 14.03 | |||
Jimlín | 14.06 | 14.06 | |||
Louny město | 14.13 | 14.13 | |||
Louny střed | 14.14 | 14.14 | |||
Louny | 14.17 | 14.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 14.25 | 14.25 | |||
Lenešice | 14.27 | 14.28 | 3 | ||
Břvany | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Obrnice | 14.49 | 14.49 | |||
Most | 14.54 | 15.00 | 2 | ||
Most-Kopisty | 15.06 | 15.06 | |||
Most-Minerva | 15.09 | 15.09 | |||
Litvínov město | 15.15 | 15.15 | |||
Louka u Litvínova | 15.17 | 15.19 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 15.21 | 15.21 | |||
Osek město | 15.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök