Os 6711 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 14.30 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Louka u Litvínova | 14.37 | 14.39 | 5 | ||
Litvínov město | 14.41 | 14.41 | |||
Most-Minerva | 14.47 | 14.47 | |||
Most-Kopisty | 14.50 | 14.50 | |||
Most | 14.56 | 15.02 | 1 | ||
Obrnice | 15.06 | 15.06 | |||
Bečov u Mostu | 15.14 | 15.14 | 2 | ||
Břvany | 15.21 | 15.21 | 2 | ||
Lenešice | 15.27 | 15.28 | 3 | ||
Dobroměřice | 15.31 | 15.31 | |||
Louny | 15.35 | 15.38 | 3 | ||
Louny střed | 15.40 | 15.40 | |||
Louny město | 15.42 | 15.42 | |||
Jimlín | 15.48 | 15.48 | |||
Opočno u Loun | 15.51 | 15.51 | |||
Touchovice u Loun | 15.53 | 15.53 | |||
Hřivice | 15.56 | 15.56 | 3 | ||
Konětopy | 15.59 | 15.59 | |||
Solopysky | 16.04 | 16.04 | |||
Domoušice | 16.10 | 16.11 | 3 | ||
Mutějovice | 16.17 | 16.17 | 2 | ||
Kounov | 16.22 | 16.22 | |||
Svojetín | 16.27 | 16.27 | 2 | ||
Hořesedly | 16.33 | 16.33 | |||
Chrášťany | 16.38 | 16.38 | 2 | ||
Rakovník | 16.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy