Os 6674 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.02 | 4 | |||
Děčín východ | 15.06 | 15.11 | 2 | ||
Březiny u Děčína | 15.14 | 15.14 | |||
Malá Veleň | 15.18 | 15.18 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 15.22 | 15.28 | 2 | ||
Dolní Habartice | 15.31 | 15.31 | |||
Markvartice | 15.34 | 15.34 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 15.39 | 15.39 | |||
Česká Kamenice | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Horní Kamenice | 15.47 | 15.47 | |||
Mlýny | 15.54 | 15.54 | 2 | ||
Kytlice | 15.58 | 15.58 | |||
Jedlová | 16.05 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster