..: Trasa vlaku Os 6674 - JŘ 2015 :..
Os 6674
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   15.02 4
  Děčín východ  15.06 15.11 2
  Březiny u Děčína  15.14 15.14 
  Malá Veleň  15.18 15.18 
  Benešov nad Ploučnicí  15.22 15.28 2
  Dolní Habartice  15.31 15.31 
  Markvartice  15.34 15.34 
  Veselé pod Rabštejnem  15.39 15.39 
  Česká Kamenice  15.44 15.45 2
  Horní Kamenice  15.47 15.47 
  Mlýny  15.54 15.54 2
  Kytlice  15.58 15.58 
  Jedlová  16.05  6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster