Os 6659 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 12.14 | 1 | |||
Krásná Lípa | 12.20 | 12.20 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 12.22 | 12.22 | |||
Rybniště | 12.26 | 12.30 | 4 | ||
Chřibská | 12.35 | 12.35 | 3 | ||
Jedlová | 12.43 | 12.45 | 4 | ||
Kytlice | 12.51 | 12.51 | |||
Mlýny | 12.55 | 12.59 | 2 | ||
Horní Kamenice | 13.05 | 13.05 | |||
Česká Kamenice | 13.08 | 13.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 13.14 | 13.14 | |||
Markvartice | 13.19 | 13.19 | |||
Dolní Habartice | 13.22 | 13.22 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.26 | 13.28 | 3 | ||
Malá Veleň | 13.31 | 13.31 | |||
Březiny u Děčína | 13.34 | 13.34 | |||
Děčín východ | 13.39 | 13.40 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster