..: Trasa vlaku Os 6659 - JŘ 2015 :..
Os 6659
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rumburk   12.14 1
  Krásná Lípa  12.20 12.20 2
  Krásná Lípa město  12.22 12.22 
  Rybniště  12.26 12.30 4
  Chřibská  12.35 12.35 3
  Jedlová  12.43 12.45 4
  Kytlice  12.51 12.51 
  Mlýny  12.55 12.59 2
  Horní Kamenice  13.05 13.05 
  Česká Kamenice  13.08 13.10 2
  Veselé pod Rabštejnem  13.14 13.14 
  Markvartice  13.19 13.19 
  Dolní Habartice  13.22 13.22 
  Benešov nad Ploučnicí  13.26 13.28 3
  Malá Veleň  13.31 13.31 
  Březiny u Děčína  13.34 13.34 
  Děčín východ  13.39 13.40 3
  Děčín hlavní nádraží  13.44  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster