Os 6533 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vejprty | 18.28 | ||||
Vejprty koupaliště | 18.32 | 18.32 | |||
Vejprty zastávka | 18.37 | 18.37 | |||
České Hamry | 18.42 | 18.42 | |||
Kovářská | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Kovářská městys | 18.51 | 18.51 | |||
Měděnec zastávka | 18.56 | 18.56 | |||
Měděnec | 19.00 | 19.00 | |||
Rusová | 19.06 | 19.06 | |||
Výsluní | 19.12 | 19.12 | |||
Nová Ves u Křimova | 19.16 | 19.16 | |||
Křimov | 19.18 | 19.19 | 4 | ||
Křimov zastávka | 19.22 | 19.22 | |||
Křimov-Suchdol | 19.25 | 19.25 | |||
Domina | 19.31 | 19.31 | |||
Černovice u Chomutova | 19.42 | 19.44 | 2 | ||
Chomutov | 19.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster