Os 6530 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 10.05 | 3 | |||
Černovice u Chomutova | 10.12 | 10.13 | 2 | ||
Domina | 10.26 | 10.26 | |||
Křimov-Suchdol | 10.32 | 10.32 | |||
Křimov zastávka | 10.37 | 10.37 | |||
Křimov | 10.40 | 10.42 | 4 | ||
Nová Ves u Křimova | 10.44 | 10.44 | |||
Výsluní | 10.49 | 10.49 | |||
Rusová | 10.56 | 10.56 | |||
Měděnec | 11.02 | 11.02 | |||
Měděnec zastávka | 11.06 | 11.06 | |||
Kovářská městys | 11.11 | 11.11 | |||
Kovářská | 11.16 | 11.18 | 3 | ||
České Hamry | 11.20 | 11.20 | |||
Vejprty zastávka | 11.25 | 11.25 | |||
Vejprty koupaliště | 11.29 | 11.29 | |||
Vejprty | 11.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök