Os 6371 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Město pod Smrkem | 14.56 | 2 | |||
Hajniště | 15.00 | 15.00 | |||
Řasnice zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Řasnice | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Krásný Les | 15.11 | 15.11 | |||
Krásný Les bažantnice | 15.14 | 15.14 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 15.19 | 15.19 | |||
Frýdlant v Čechách | 15.23 | 15.28 | 1 | ||
Raspenava | 15.34 | 15.34 | |||
Mníšek u Liberce | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Liberec | 15.58 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia