Os 6326 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.31 | 1 | |||
Stráž nad Nisou | 16.35 | 16.35 | |||
Krásná Studánka | 16.37 | 16.37 | |||
Mníšek u Liberce | 16.43 | 16.45 | 2 | ||
Oldřichov v Hájích | 16.49 | 16.49 | |||
Raspenava | 16.56 | 16.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 17.04 | 17.06 | 3 | ||
Minkovice | 17.12 | 17.12 | |||
Višňová | 17.15 | 17.15 | 2 | ||
Filipovka | 17.17 | 17.17 | |||
Černousy | 17.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster