..: Trasa vlaku R 608 Bílina - JŘ 2015 :..
R 608 „Bílina“
Řazení vlaku: 150.2 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.30 5
  Praha-Holešovice  13.38 13.39 3
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  14.41 14.47 2
  Teplice v Čechách  15.03 15.05 2
  Duchcov  15.12 15.13 
  Bílina  15.20 15.21 2
  Most  15.31 15.32 3
  Jirkov zastávka  15.44 15.45 
  Chomutov město  15.48 15.49 
  Chomutov  15.53 15.55 4
  Kadaň-Prunéřov  16.03 16.04 2
  Klášterec nad Ohří  16.09 16.10 2
  Ostrov nad Ohří  16.32 16.33 3
  Karlovy Vary  16.46 16.48 1/1
  Chodov  16.58 16.59 4
  Sokolov  17.08 17.09 2
  Kynšperk nad Ohří  17.21 17.22 4
  Cheb  17.35  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci