..: Trasa vlaku R 606 Salubia - JŘ 2015 :..
R 606 „Salubia“
Řazení vlaku: 151_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   15.30 5
  Praha-Holešovice  15.38 15.39 3
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  16.41 16.47 2
  Teplice v Čechách  17.03 17.05 2
  Duchcov  17.12 17.13 
  Bílina  17.20 17.21 2
  Most  17.31 17.32 3
  Jirkov zastávka  17.44 17.45 
  Chomutov město  17.48 17.49 
  Chomutov  17.53 17.55 4
  Kadaň-Prunéřov  18.03 18.04 2
  Klášterec nad Ohří  18.09 18.10 2
  Ostrov nad Ohří  18.32 18.33 3
  Karlovy Vary  18.46 18.48 1/1
  Chodov  18.58 18.59 4
  Sokolov  19.08 19.09 2
  Kynšperk nad Ohří  19.21 19.22 4
  Cheb  19.35  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster