Os 5963 | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.38 | 4 | |||
Hlízov | 19.44 | 19.45 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 19.48 | 19.49 | 2/1 | ||
Církvice | 19.52 | 19.52 | |||
Třebešice | 19.54 | 19.54 | |||
Čáslav | 19.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci