Os 5653 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 16.07 | 3 | |||
Lípa nad Orlicí | 16.10 | 16.10 | |||
Čestice | 16.14 | 16.14 | |||
Častolovice | 16.17 | 16.20 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 16.23 | 16.24 | |||
Kostelec nad Orlicí | 16.26 | 16.26 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 16.30 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster