Os 5614 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + A151 + Bp282 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 6.05 | 1 | |||
Petrovice nad Orlicí | 6.08 | 6.09 | |||
Třebechovice pod Orebem | 6.13 | 6.16 | 2 | ||
Blešno | 6.19 | 6.20 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.24 | 6.25 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 6.26 | 6.27 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster