..: Trasa vlaku Os 5425 - JŘ 2015 :..
Os 5425
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   13.42 
  Velké Hamry město  13.46 13.46 
  Velké Hamry  13.48 13.48 2
  Plavy  13.50 13.50 
  Jesenný  14.00 14.00 
  Železný Brod  14.09 14.14 3
  Líšný  14.19 14.19 
  Malá Skála  14.22 14.23 3
  Dolánky  14.29 14.29 
  Turnov  14.33  2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster