Os 5403 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.31 | 4 | |||
Pilínkov | 6.36 | 6.36 | |||
Jeřmanice | 6.42 | 6.43 | 3 | ||
Rádlo | 6.46 | 6.46 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Sedlejovice | 7.02 | 7.02 | |||
Sychrov | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Doubí u Turnova | 7.10 | 7.10 | |||
Turnov | 7.15 | 7.31 | 1/1 | ||
Dolánky | 7.35 | 7.35 | |||
Malá Skála | 7.40 | 7.41 | 3 | ||
Líšný | 7.44 | 7.44 | |||
Železný Brod | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Semily | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Nedvězí | 8.02 | 8.02 | |||
Košťálov | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Libštát | 8.10 | 8.10 | |||
Bělá u Staré Paky | 8.15 | 8.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia