Os 5347 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 23.39 | 1 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 23.42 | 23.44 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 23.47 | 23.47 | |||
Staré Jesenčany | 23.51 | 23.51 | |||
Medlešice | 23.55 | 23.55 | |||
Chrudim zastávka | 23.58 | 23.58 | |||
Chrudim | 0.00 | 0.01 | 3 | ||
Slatiňany | 0.05 | 0.06 | 4 | ||
Zaječice | 0.11 | 0.11 | |||
Chrast u Chrudimi | 0.14 | 0.16 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 0.19 | 0.19 | |||
Vrbatův Kostelec | 0.25 | 0.25 | |||
Prosetín | 0.30 | 0.30 | |||
Žďárec u Skutče | 0.32 | 0.33 | 4 | ||
Pokřikov | 0.40 | 0.40 | |||
Vojtěchov | 0.42 | 0.42 | |||
Holetín | 0.47 | 0.47 | |||
Hlinsko v Čechách | 0.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci