Os 5345 | |
Řazení vlaku: 3x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 0.05 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.52 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.55 | 22.57 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 23.00 | 23.00 | |||
Staré Jesenčany | 23.04 | 23.04 | |||
Medlešice | 23.08 | 23.08 | |||
Chrudim zastávka | 23.11 | 23.11 | |||
Chrudim | 23.13 | 23.14 | 3 | ||
Slatiňany | 23.18 | 23.19 | 4 | ||
Zaječice | 23.24 | 23.24 | |||
Chrast u Chrudimi | 23.27 | 23.28 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 23.32 | 23.32 | |||
Vrbatův Kostelec | 23.38 | 23.38 | |||
Prosetín | 23.42 | 23.42 | |||
Žďárec u Skutče | 23.45 | 23.46 | 3 | ||
Pokřikov | 23.53 | 23.53 | |||
Vojtěchov | 23.55 | 23.55 | |||
Holetín | 24.00 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci