Os 5318 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 20.16 | 5 | |||
Břevnice | 20.22 | 20.22 | |||
Rozsochatec | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Chotěboř | 20.35 | 20.41 | 2 | ||
Bílek | 20.45 | 20.45 | |||
Sobíňov | 20.48 | 20.48 | |||
Ždírec nad Doubravou | 20.53 | 20.59 | 3 | ||
Stružinec | 21.04 | 21.04 | |||
Vítanov | 21.10 | 21.10 | |||
Hlinsko v Čechách | 21.14 | 21.34 | 3 | ||
Holetín | 21.38 | 21.38 | |||
Vojtěchov | 21.42 | 21.42 | |||
Pokřikov | 21.44 | 21.44 | |||
Žďárec u Skutče | 21.51 | 21.54 | 3 | ||
Prosetín | 21.56 | 21.56 | |||
Vrbatův Kostelec | 22.00 | 22.00 | |||
Horka u Chrudimi | 22.06 | 22.06 | |||
Chrast u Chrudimi | 22.09 | 22.09 | 3 | ||
Zaječice | 22.13 | 22.13 | |||
Slatiňany | 22.18 | 22.18 | 4 | ||
Chrudim | 22.23 | 22.24 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 22.26 | 22.26 | |||
Medlešice | 22.29 | 22.29 | |||
Staré Jesenčany | 22.32 | 22.32 | |||
Pardubice závodiště | 22.36 | 22.36 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.40 | 22.42 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci