Os 5301 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.16 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 4.19 | 4.21 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 4.24 | 4.24 | |||
Staré Jesenčany | 4.28 | 4.28 | |||
Medlešice | 4.32 | 4.32 | |||
Chrudim zastávka | 4.35 | 4.35 | |||
Chrudim | 4.37 | 4.55 | 2 | ||
Slatiňany | 5.00 | 5.01 | 4 | ||
Zaječice | 5.06 | 5.06 | |||
Chrast u Chrudimi | 5.09 | 5.10 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 5.13 | 5.13 | |||
Vrbatův Kostelec | 5.19 | 5.19 | |||
Prosetín | 5.24 | 5.24 | |||
Žďárec u Skutče | 5.26 | 5.27 | 4 | ||
Pokřikov | 5.34 | 5.34 | |||
Vojtěchov | 5.36 | 5.36 | |||
Holetín | 5.40 | 5.40 | |||
Hlinsko v Čechách | 5.45 | 5.54 | 2 | ||
Vítanov | 5.57 | 5.57 | |||
Stružinec | 6.03 | 6.03 | |||
Ždírec nad Doubravou | 6.08 | 6.09 | 3 | ||
Sobíňov | 6.13 | 6.13 | |||
Bílek | 6.16 | 6.16 | |||
Chotěboř | 6.21 | 6.22 | 3 | ||
Rozsochatec | 6.29 | 6.29 | 2 | ||
Břevnice | 6.34 | 6.34 | |||
Havlíčkův Brod | 6.41 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster