Os 5147 | |
Řazení vlaku: 2x650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 9.22 | 1/1 | |||
Náchod zastávka | 9.24 | 9.25 | |||
Václavice | 9.30 | 9.33 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 9.38 | 9.43 | 1 | ||
Černčice | 9.47 | 9.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 9.49 | 9.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 9.53 | 9.53 | |||
Pohoří | 9.56 | 9.56 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 9.59 | 10.00 | 2 | ||
Očelice | 10.05 | 10.05 | |||
Bolehošť | 10.08 | 10.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 10.17 | 10.32 | 3 | ||
Lípa nad Orlicí | 10.35 | 10.35 | |||
Čestice | 10.39 | 10.39 | |||
Častolovice | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 10.46 | 10.46 | |||
Kostelec nad Orlicí | 10.49 | 10.49 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 10.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia