Os 5135 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 6.34 | ||||
Březová u Broumova | 6.38 | 6.38 | |||
Bohdašín | 6.40 | 6.40 | |||
Teplice nad Metují | 6.44 | 6.45 | |||
Dědov | 6.49 | 6.49 | |||
Česká Metuje | 6.51 | 6.51 | |||
Žďár nad Metují | 6.55 | 6.55 | |||
Police nad Metují | 6.59 | 6.59 | 1 | ||
Hronov zastávka | 7.03 | 7.03 | |||
Hronov | 7.06 | 7.10 | 1 | ||
Velké Poříčí | 7.12 | 7.12 | |||
Náchod-Běloves | 7.17 | 7.17 | |||
Náchod | 7.20 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci