Os 5041 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 4.14 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 4.18 | 4.19 | |||
Bezpráví | 4.22 | 4.22 | |||
Ústí nad Orlicí | 4.28 | 4.29 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 4.31 | 4.31 | |||
Dlouhá Třebová | 4.35 | 4.35 | 2 | ||
Česká Třebová | 4.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster