Os 5000 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 4.32 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 4.37 | 4.37 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 4.41 | 4.41 | |||
Ústí nad Orlicí | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Bezpráví | 4.49 | 4.49 | |||
Brandýs nad Orlicí | 4.53 | 4.53 | |||
Choceň | 4.58 | 5.02 | 2 | ||
Sruby | 5.05 | 5.05 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.08 | 5.08 | |||
Zámrsk | 5.10 | 5.10 | 2 | ||
Sedlíšťka | 5.13 | 5.14 | |||
Uhersko | 5.17 | 5.18 | 2 | ||
Moravany | 5.22 | 5.23 | 2 | ||
Kostěnice | 5.26 | 5.26 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 5.30 | 5.30 | |||
Pardubice-Pardubičky | 5.32 | 5.33 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.36 | 5.44 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 5.50 | 5.51 | |||
Přelouč | 5.54 | 5.55 | 2 | ||
Řečany nad Labem | 6.00 | 6.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 6.04 | 6.04 | |||
Týnec nad Labem | 6.08 | 6.08 | |||
Záboří nad Labem | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 6.14 | 6.15 | |||
Kolín dílny | 6.18 | 6.19 | |||
Kolín | 6.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci