Os 4968 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.37 | II | |||
Brno-Židenice | 13.40 | 13.41 | |||
Brno-Lesná | 13.47 | 13.47 | |||
Brno-Královo Pole | 13.50 | 13.51 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 13.53 | 13.54 | |||
Česká | 13.58 | 13.58 | |||
Kuřim | 14.01 | 14.02 | 3/2 | ||
Čebín | 14.07 | 14.08 | |||
Hradčany | 14.10 | 14.11 | |||
Tišnov | 14.13 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia