Os 4901 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křižanov | 4.30 | 3 | |||
Ořechov | 4.34 | 4.35 | |||
Osová Bítýška | 4.38 | 4.38 | |||
Vlkov u Tišnova | 4.41 | 4.42 | 1/1 | ||
Níhov | 4.46 | 4.46 | |||
Řikonín | 4.50 | 4.51 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 4.54 | 4.54 | |||
Tišnov | 4.59 | 5.00 | 3/1 | ||
Hradčany | 5.02 | 5.02 | |||
Čebín | 5.05 | 5.05 | |||
Kuřim | 5.10 | 5.11 | 2/1 | ||
Česká | 5.14 | 5.15 | |||
Brno-Řečkovice | 5.19 | 5.19 | |||
Brno-Královo Pole | 5.22 | 5.23 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 5.25 | 5.26 | |||
Brno-Židenice | 5.32 | 5.32 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.37 | 5.40 | I | ||
Modřice | 5.49 | 5.50 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 5.53 | 5.53 | |||
Rajhrad | 5.55 | 5.56 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 5.59 | 6.00 | |||
Hrušovany u Brna | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Žabčice | 6.06 | 6.06 | |||
Vranovice | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Pouzdřany | 6.14 | 6.14 | |||
Popice | 6.17 | 6.18 | |||
Šakvice | 6.21 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia