Os 4738 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 23.04 | II | |||
Brno-Židenice | 23.07 | 23.07 | |||
Bílovice nad Svitavou | 23.15 | 23.15 | |||
Babice nad Svitavou | 23.20 | 23.20 | |||
Adamov | 23.23 | 23.24 | 3 | ||
Adamov zastávka | 23.27 | 23.27 | |||
Blansko | 23.33 | 23.34 | 1/2 | ||
Blansko město | 23.36 | 23.37 | |||
Dolní Lhota | 23.40 | 23.40 | |||
Rájec-Jestřebí | 23.43 | 23.43 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 23.46 | 23.46 | |||
Skalice nad Svitavou | 23.51 | 23.52 | 2 | ||
Svitávka | 23.54 | 23.55 | |||
Zboněk | 23.58 | 23.58 | |||
Letovice zastávka | 0.00 | 0.01 | |||
Letovice | 0.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök