..: Trasa vlaku Os 4738 - JŘ 2015 :..
Os 4738
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   23.04 II
  Brno-Židenice  23.07 23.07 
  Bílovice nad Svitavou  23.15 23.15 
  Babice nad Svitavou  23.20 23.20 
  Adamov  23.23 23.24 3
  Adamov zastávka  23.27 23.27 
  Blansko  23.33 23.34 1/2
  Blansko město  23.36 23.37 
  Dolní Lhota  23.40 23.40 
  Rájec-Jestřebí  23.43 23.43 3
  Doubravice nad Svitavou  23.46 23.46 
  Skalice nad Svitavou  23.51 23.52 2
  Svitávka  23.54 23.55 
  Zboněk  23.58 23.58 
  Letovice zastávka  0.00 0.01 
  Letovice  0.04  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster