..: Trasa vlaku Os 4708 - JŘ 2015 :..
Os 4708
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Sokolnice-Telnice   7.39 2
  Brno-Chrlice  7.45 7.46 2
  Brno hlavní nádraží  7.55 8.02 II
  Brno-Židenice  8.05 8.05 
  Bílovice nad Svitavou  8.13 8.13 
  Babice nad Svitavou  8.18 8.18 
  Adamov  8.21 8.22 3
  Adamov zastávka  8.25 8.25 
  Blansko  8.31 8.32 1/2
  Blansko město  8.33 8.34 
  Dolní Lhota  8.37 8.37 
  Rájec-Jestřebí  8.40 8.40 3
  Doubravice nad Svitavou  8.43 8.43 
  Skalice nad Svitavou  8.48 8.49 2
  Svitávka  8.51 8.52 
  Zboněk  8.55 8.55 
  Letovice zastávka  8.57 8.58 
  Letovice  9.01 9.02 3
  Rozhraní  9.07 9.07 
  Moravská Chrastová  9.10 9.10 
  Březová nad Svitavou  9.13  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia